Konturovací pudry přírodní

Jak si jednoduše vykonturovat tvář?

Konturování obličeje zná každá žena, která se o makeup zajímá. Jedná se o vykonturování tvaru obličeje tak, aby byl úzký a dokonalý. Nejvíce žen konturování miluje pokud vlastní kulatý obličej, který se díky tomu změní k nepoznání.

 

Jaké produkty ke konturování obličeje použít:

Ke konturování můžete použí mnoho produktů, rozhodněte se dle typu pleti.

MASTNÁ PLEŤ

Pro mastnou pleť jsou nejvhodnější produkty pudrové. Které se na mastné pleti nebudou slévat dolů. Budete potřebovat jeden velice světlý pudr a jeden tmavší. Pudry vybírejte tak, aby byly o jeden odstín buď světlejší a nebo tmavší než váš makeup. Po nanesení makeupu naneste světlý pudr pod oči, na čelo a bradu. Pudr vám pleť zmatní a projasní. Dále naneste pudr tmavší, který nanášejte pod lícní kosti, na hrany čela okolo hrany obličeje a můžete i podél nosu. Nejvhodnější na nanášenípudr je velký přírodní štětec na pudr.

Vyzkoušejte tyto produkty:

SUCHÁ, CITLIVÁ  PLEŤ

Pro suchou a citlivou pleť jsou nejvhodnější produkty krémové. Které suchou pleť nebudou dále zatěžovat pudrem. Budete potřebovat jeden velice světlejší makeup nebo korektor a jeden tmavší makeup nebo korektor. Opět makeupy a korektory vybírejte tak, aby byly o jeden odstín buď světlejší a nebo tmavší než váš podkladový makeup. Po nanesení makeupu naneste světlý korektor či makeup pod oči, na střed čela a bradu. Produkt vám tyto části pleti dokonale projasní. Dále naneste makeup či korektor tmavší, který nanášejte pod lícní kosti, na hrany čela okolo hrany obličeje a můžete i podél nosu. Všechyn tyto produkty je potřeba precizně rozetřít a to buď pomocí štětcem na makeup nebo navlhčenou houbičkou na makeup. Následně nezapomeňte pleť zapudrovat transparentním pudrem, aby vám makeup a konturování déle vydrželo.

NORMÁLNÍ A SMÍŠENÁ PLEŤ

S normální a smíšenou pletí máte vyhráno. U této pleti můžete kombinouvat produkty i postupy nanášení.

 

VÍCE PRODUKTŮ NAJDETE NA WWW.COULEUR-CARAMEL.CZ

Navštivte také

Doména e-mini.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 4411 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména e-mini.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář